Hakkımızda

ARGES İş Makinaları Yedek Parçaları  20 yılı aşkın  tecrübesi ile dünyanın en büyük iş makinaları üreticilerinin orijinal ve OEM yedek parçalarını siz değerli müşterilerimize sunmakta olan sektörümüzün lokomotif şirketleirinde edinmiş oldugumuz tecrübe,deneyim ve bilgiyi siz degerli müşterilerimizle paylaşmak için kurulmuştur..

Kazıcı- delici, alt takım grupları, motor ekipmanları, şanzıman-cer grubu, hidrolik ekipmanlar, fren sistemleri, elektrik malzemeleri,filitre,enjektör ve geniş ürün yelpazesi ile iş makinalarının her türlü  orjinal ve yan sanayi yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

2011 yılında kurulan firmamız; kalite, uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası teknik destek, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman personellerimizin  satış esnasında ve sonrasında gerekli kontrolleri yapması ile malzemenin çalışma şartları ve istenilen kalite korunması ve arttırılması birinci ilkemizdir.

MİSYONUMUZ
Arges İş Makinalrı Olarak;
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

VİZYONUMUZ
Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek taşımacılık sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.